• Soğanlık Yeni Mh. Aheste Sk. N:2 Kartal / İstanbul
  • Türkçe
  • İngilizce
  • Rusça

Hakkımızda

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

ADANİA İNŞAAT

Adania İnşaat, 1993 yılında Adana’da bir aile şirketi olarak kurulan Çukurova Gayrimenkul A.Ş, bünyesinde sektörde yer almıştır. Bugüne kadar İstanbul, Adana ve Mersin’de kendi arsaları üzerine 29 lüks konut projesi tamamladı. Şirketimiz müşterilerine kaliteli ve huzurlu yaşam alanları yaratmayı ve en önemlisi beklenen deprem tehlikesine karşı dayanıklı lüks yaşanabilir konutlar üretmeyi sosyal sorumluluk olarak görmektedir.

Kuruluşundan bugüne kadar sektörünün öncü kuruluşlarından olan ve modern yapılar gerçekleştiren Adania İnşaat, günümüz modern yaşamının tüm gerekliliklerini tespit ederek ulaşıma, merkezi noktalara yakınlıktan sağladığı sosyal olanaklara kadar ihtiyaç duyulan tüm öncelikleri projelerinde bir araya getiren bir kurum olarak öne çıkıyor. 29 yıllık bilgi birikimi ve deneyimini estetik, teknolojik, lüks ve konfor ile birleştiren Adania İnşaat, bulunduğu bölgeye değer katan modern projeler inşa ediyor.

Adania İnşaat, İstanbul’un hızla değer kazanan bölgelerinden Kartal’ın merkezinde yaşamın başladığı Çukurova Adanuspark, Çukurova Tower ve Çukurova Balkon projelerini teslim etti. Ayrıca, yine İstanbul’da arsaları Çukurova Gayrimenkul A.Ş’ye ait olan Boğaz bölgesinde iki yeni lüks konut projesini de yakın tarihte satışa sunacak.

Misyonumuz

Uluslararası şirketlerin Türkiye’de çözüm ortağı ve lokal ortağı amacıyla çalışmaktayız.

Vizyonumuz

Kısa vadede Türkiye genelinde bir çok kentsel dönüşüm projelerinde ve yatırım ortaklığı yapmak ve Türkiye’nin sayılı inşaat firmaları arasında yer almaktır.

ADANİA İNŞAAT

Sürdürülebilir Olma

İnşaat, özellikle sosyal tesisler olmak üzere gerçekleştirdiği tüm projeler ve imalatlarda, kullanım sıklığı yüksek, bakımı kolay ve uzun ömürlü hizmet alanları tasarlayarak ev sahibi olan müşterilerimizin bakım masrafı ve aidat gibi yükümlülüklerini en aza indirmeyi amaçlar.

2500 +

Mutlu Müşteri

29 Proje

Tamamlandı